Сатница одржавања пријемног испита

за двојезично српско-француско одељење

7. разреда ОШ „Војвода Радомир Путник“

у школској 2024/2025. години

субота, 15. јун 2024.

од 9:15 до 9:30 – долазак кандидата у школу

од 9:30 до 9:45 – распоређивање кандидата по учионицама

од 9:45 до 10:00 – додела шифара, полуњавање идентификационих картица  и давање упутстава која се односе на израду писменог дела испита од стране дежурних наставника.

од 10:00 до 11:30 – израда писменог дела испита

За писмени део испита ученик је у обавези да има ђачку књижицу, прибор за писање (обавезна је плава хемијска оловка) и може имати флашицу воде. Мобилне телефоне, личне ствари, ранчеве и јакне ученик не може унети у учионицу у којој се полаже испит.

Распоред ученика по учионицама биће доступан на вратима кабинета за француски језик и вратима школе најкасније у петак 14. јуна у 18 часова.

Резултати писменог дела испита као и распоред полагања усменог дела испита бише истакнут на сајту школе најкасније до 20 часова у суботу 15. јуна.

Резултати испита ће бити доступни искључиво под шифром за писмени део испита.

недеља, 16. јун 2024.

од 10 до 20 часова – усмени део испита

Ученици долазе на усмени део испита према распореду који ће бити истакнут на сајту школе 15. јуна до 20 часова. Ученик је у обавези да дође на усмени део испита најмање 30 минута пре времена предвиђеног распоредом полагања. Испиту ученик у школу долази са ђачком књижицом, шифром са писменог дела испита и прибором за писање. Пре уласка у учионицу у којој се полаже усмени део испита ученик је обавезан да попуни идентификациону картицу и преузме шифру за усмени део испита.

Резултати усменог дела испита биће доступни на сајту школе најкасније 12 часова 17. јуна. Резултати усменог дела пријемног испита биће доступни под шифром за усмени део испита.

понедељак, 17. јун 2024.

Прелиминарни резултати пријемног испита за двојезично српско-француско одељење биће истакнути на сајту школе најкасније до 20 часова. Резултати су доступни искњучиво под шифрама.

уторак, 18. јун 2024.

од 13 до 15 часова – родитељи имају право увида у тест и могућност подношења жалбе.

Сваки долазак родитеља у школу мора бити најављен преко одељењског старешине најкасније у уторак 17. јуна до 17 часова.

среда 19. јун 2024.

до 17 часова – објављивање коначне бодовне листе ученика који су положили пријемни испит за двојезично српско-француско одељење 7. разреда ОШ „Војвода Радомир Путник“ за школску 2024/2025. годину.

Ispit za dvojezičnu nastavu.pdf

Водич за двојезичну наставу.pdf