1   - следећа страна

Најраспеванија одељењска заједница - 4/3

На општинском такмичњу за најраспеванију одељењску заједницу, одржаном 13.2.2018. године, одељење 4/3  је освојило II место.
Ученике су припремали наставница музичке културе-Лепа Петковић и учитељица- Татјана Брлетић.

Ч Е С Т И Т А М О!

Распуст у Пионирском граду

Током школском распуста, ученици наше школе су учествовали у бесплатном дечијем зимском кампу у СРЦ "Пионирски град". За ученике је организован "МУЛТИРЕКРЕА СПОРТ" који обхвата различите радионице - фудбалске, коретктивну гимнастику, фитнес, борилачки спорт, радионица друштвених игара, музичка радионица.....

Наши ученици су 7,8. и 9. фебруара ишли у пратњи учитељице Радмиле Ковачевић.

Прослава Светог Саве

27.1.2018. године обележили смо Дан Светог Саве. Ученици од 1. до 8. разреда са својим наставницима припремили су програм пригодан за ову свечаност. Учествовали су: хор, драмска секција и ученици који су на часовима веронауке направили избор песама и духовне музике, којом су се представили публици.

Посета Етнографском музеју

Ученици другог разерда су обишли Етнографски музеј. У музеју су имали очигледну наставу, уз корелацију предмета Свет око нас и Народне традиције и то на тему "Некад и сад". Посета је била едукативна а исто тако и забавна, занимљива за ученике.

Било је и занимљивих дечјих одговора на питања кустоса:

- Сито је нешто у шта ставиш и помераш да испадне ситно,а остане крупно.

- Место у средишту просторије где је горела ватра - Не знам како се зове,али знам да су око њега седели људи и причали ноћу приче.

Послати пакетићи које су ученици прикупили

У последњој недељи децембра опремљени су пакетићи које су ученици сакупили током хуманитарне акције "Један пакетић-много љубави". Пакетиће добијају деца на болничком лечењу у Специјалној болници за церебралну парализу и развојну неурологију у Сокобањској улици и КБЦ "Др. Драгиша Мишовић". Пакетићи и гардероба послати су и до малишана у Прихватилишту за децу и омладину у Булевару ослобођења 219.

ХВАЛА СВИМ УЧЕНИЦИМА И РОДИТЕЉИМА КОЈИ СУ УЧЕСТВОВАЛИ У АКЦИЈИ!!!

1   - следећа страна