РАСПОРЕД ДЕЖУРСТВА НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТНЕ НАСТАВЕ

ДЕЖУРСТВО

ПОНЕДЕЉАК

УТОРАК

СРЕДА

ЧЕТВРТАК

ПЕТАК

ПРИЗЕМЉЕ

 

 

 

Биљана Мандинић

Нада Видаковић

Мија Пајантић

Тања Гњидић

Ивана Гарабиновић

Драгана Комарица

Јелена Палалић

Бојана Мишковић

Надежда Џогаз

Јаворка Јаковљевић

Марина Здравковић

Бојана Мишковић

Јелена Палалић

 

Татјана Малиџа

Јелена Палалић

Лепа Петковић

Дејана Гржетић

 

Ана Босанац

Јелена Шипрага

Надежда Џогаз

Светлана Секуловић

 

I – СПРАТ

 

 

Ана Петровић

Зоран Томљеновић

Дејана Гржетић

Јаворка Јаковљевић

Мија Пајантић

Милош Брун

Марина Здравковић

Дуња Филиповић

 

Драгана Бобић

Светлана Секуловић

Јелена Шипрага

Јадранка Стојковић

 

Марина Здравковић

Ана Босанац

Ана Петровић

Драгана Бобић

Тања Гњидић

Драгана Комарица

Татјана Малиџа

Дејана Гржетић

Јаворка Јаковљевић

 

ДВОРИШТЕ

( велики одмор - после 2. часа )

 

Татјана Малиџа

Момо Ћургуз

Лазар Ристић
Ана Босанац Јадранка Стојковић

 

Александар Павловић

Драгана Бобић

Биљана Мандинић

Момо Ћургуз

Тања Гњидић

Милош Мајсторовић

Александар Павловић

Ивана Гарабиновић

Лазар Ристић

Лепа Петковић

Зоран Томљеновић

Нада Видаковић

Драгана Комарица

Биљана Мандинић

Момо Ћургуз

Јелена Гарабиновић

Милош Мајсторовић

 

Александар Павловић

Нада Видаковић

Мија Пајантић

Бојана Мишковић

Лепа Петковић

 

 

  

 

понедељак

уторак

среда

четвртак

петак

Први спрат

(у току великог одмора)

Тања Брлетић

 

 

Аница Димитријевић

 

Ивана Пејић

 

Зорица Немет

 

Маја Јовановић

Приземље

(у току великог одмора)

Нада Радојков

 

Биљана Драгичевић

Душица Стевановић

Јелена Кузмановић

Биља Драгичевић

Школско двориште

(у току великог одмора)

1. Ивана Пејић

2. Маја Јовановић

3. Душица Стевановић

 

1. Тања Брлетић

2. Јелена Кузмановић

3. Нада Радојков

 

1. Тања Брлетић

2. Јелена Кузмановић

3. Зорица Немет

1. Биља Драгичевић

2. Ивана Пејић

3. Маја Јовановић

 

1. Душица Стевановић

2. Зорица Немет

3. Аница Димитријевић

 

 

  

Распоред дежурства учитеља - целодневна настава

 

Понедељак

Уторак

Среда

Четвртак

Петак

Јутарњи пријем

 

(од 7 до 7:30)

Јована Н. 1/2

Јелена С. 1/1

Николина T. 2/2

Ана П. 2/1

Ивана К. 1/1

Други спрат

(у току великог одмора)

1. Сенка Р. 1/ 2

2. Драгана Б. 2/1

1. Јелена С. 1/1

2. Радмила К. 2/2

1. Ивана K. 1/1

2. Николина T. 2/2

1. Јована Н. 1/2

2. Ана П. 2/1

1. Сенка Р.1/2

2. Радмила К. 2/2

Школско двориште

(у току великог одмора)

1. Јелена С.. 1/1

2. Радмила К. 2/2

3. Јована Н. 1/2

1. Ивана К. 1/ 1

2. Ана П. 2/1

3. Николина Т. 2/2

1. Јелена С. 1/ 1

2. Сенка Р. 1/2

3. Драгана Б. 2/1

1. Ивана К. 1/1

2. Николин Т. 2/2

3. Драгана Б. 2/1

1. Јована Н. ½

2. Ана П. 2/1

3. Ивана К. 1/1