ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

У циљу припреме ученика осмог разреда за завршни испит и ове године се организује пробни завршни испит.  Осим верне симулације процеса завршног испита, где ученици пролазе кроз утврђене процедуре, циљ организовања пробног завршног испита је и тај да се види колико су ученици у овом тренутку спремни за завршни испит и на чему треба радити у наредном периоду.
Пробни завршни испит организује се  на начин који осигурава безбедност и здравље  ученика и запослених , у складу са препорукама недлежних органа и институција, у школском простору. Школа у циљу унапређења постигнућа ученика на завршном испиту користи резултате ученика са пробног завршног испита у планирању рада у наредном периоду.

Сатница рада на пробном завршном испиту у школској 2020/2021. година

-         9. aприл у 13 часова - математика

-         10. aприл у 9 часова – српски језик

-         10. aприл у 11,30 часова - комбиновани тест

Ученици у школу долазе 45 минута пре почетка тестирања. Израда теста траје 120 минута.

Календар активности за спровођење завршног испита

Обавештење за родитеље - "Моја средња школа"